Stavební práce a komplexní rekonstrukce domů a bytů
Assembly House
602 552 337
Palackého 261
Abertamy


O nás

Naše firma svou činnost zahájila v roce 2001 a byla vybudována jako inovativní společnost stavějící na aktivitách zakladatele pana Marcela Rudince. Díky jeho zkušenostem získaných mnohaletým působením v zahraniční společnosti zabývající se obdobnou činností se firma začala postupně rozvíjet a odvádět práci na „západní“ úrovni. Na základě dynamického rozvoje a postupného rozšíření nabízených služeb vznikla v červnu roku 2005 obchodní společnost RUD secura s.r.o. Firma dodnes, k naprosté spokojenosti, realizuje nejrozmanitější zakázky dle představ a přesného zadání zákazníka.

Od roku 2008 se společnost zabývá stavební činností, a to především komplexní rekonstrukcí bytových a rodinných domů, jejich interiérů i exteriérů. Dodání oken a dveří, jak v provedení plastu, tak dnes moderní, v hliníku. Provádíme opravy fasád. Na objednání dodáme a dopravíme vše od krbových vložek až po sanitu, obklady a dlažby včetně jejich montáže. Nabízíme terénní úpravy, provedení vnitřních i vnějších podlah, malířské práce nebo elektroinstalace. Dále se zaměřujeme na historické objekty, které šetrně opravíme v duchu historických hodnot objektu. Jeden z nejnovějších produktů, o který je velký zájem, je dodání zimních zahrad.

Rozmanitost našich služeb je důsledkem jednotlivých specializací všech členů pracovního týmu, z nichž každý je orientován na určitý druh práce či řemesla. Stálost našich pracovníků garantuje dlouholetou praxí, každoročním školení a úměrně s ní i vysokou kvalitu odvedeného díla.

Firma sídlí v krušnohorském městečku Abertamy, které jsou bydlištěm zakladatele společnosti a zároveň jejím jednatelem, mezi jehož další aktivity patří provozování malebného penzionu ABERTHAM, který je obklopen svěží horskou přírodou a stává se tak vyhledávaným rekreačním místem. Našim zákazníkům se tedy nabízí možnost poznat okolí sídla společnosti a osobně se seznámit přímo s jednatelem firmy. Prodejní místo nalezneme v cirka čtyřicet kilometrů vzdáleném městě Klášterec nad Ohří, kam je možné v pracovní dny ve vymezených hodinách přijít a informovat se o našich službách a dodávaných produktech.

V posledních letech se naše firma odhodla expandovat i do zahraničí - Německa, kde máme již dlouhodobé a spokojené zákazníky. Také spolupracujeme se německými firmami, které nám dodávají potřebný materiál.

 Náši partneři: www.remmers.cz

 Naši dodavatelé:

                www.aluprof.eu/cz/

                www.aluplast.net/cz/

                www.ekookna.pl

 

Těšíme se ze spokojenosti všech našich zákazníků.

S úctou celý tým společnosti RUD secura s.r.o


RUD secura nabízí
  • Právě připravujeme otevření stavebnin v Abertamech

  • rekonstrukce a oprava historických objektů
  • dodávka oken
  • dodávka dveří
  • realizace zimních zahrad
  • dodávka rolet
  • dodávka žaluzií
  • čištění žulových schodů
  • realizece elektro rozvodů u novosteveb a rekonstrukce stávajících elektroinstalací